ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ

Tworzymy responsywne strony internetowe dopasowane do każdego urządzenia. Estetyczna i funkcjonalna strona to większa szansa na to, że Twoja firma zostanie dostrzeżona w sieci.

Projektowanie stron www

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe oraz sklepy internetowe. Projektujemy responsywne strony internetowe to jest takie, które dopasowują się automatycznie i dobrze wyglądają na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie, smartfonie. Każdy projekt, zaprojektowany jest zgodnie z uzgodnionymi wymogami i potrzebami klienta dając gwarancje jego niepowtarzalności. Projektowane strony internetowe są łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu przyjaznego oprogramowania CMS (System Zarządzania Treścią). Do jego późniejszej obsługi nie jest wymagana znajomość programowania. Projektujemy strony o różnym stopniu rozbudowania – od prostych po rozbudowane serwis.

Sklepy internetowe budujemy w oparciu o gotowe platformy sklepowe lub rozwiązania open source np. Woocommerce, wbogacając ich funkcjonalność dodatkowymi wtyczkami np. WPDesk

Ostatnie realizacje: https://deedee-salon.com https://deedee-salon.com/uslugi https://deedee-salon.com/galeria https://deedee-salon.com/kontakt https://deedee-salon.com/cennik

ZAINTERESOWANY NOWĄ STRONĄ WWW?

CHCESZ PRZEBUDOWAĆ DOTYCHCZASOWĄ?

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zamów wizytę lub ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, chcesz omówić interesujący Cię projekt, jesteś zainteresowany budową nowej strony internetowej, masz problem z komputerem lub oprogramowaniem – skontaktuj się z nami.

Zamów ofertę lub wizytę
korzystając z formularza.